Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Będą dodatkowe wejściówki na Air Show 2017

poniedziałek, 21 sierpień 2017 15:29
Dział: Wiadomości
Autor 

Otrzymają je ci wszyscy, którzy zapisali się na listę rezerwową portalu e-bilet, który rozprowadzał wejściówki na radomskie pokazy.

 

Pula około 120 tysięcy wejściówek, które można było pobierać od 1 sierpnia na portalu e-bilet.pl, rozeszła się w ciągu kilku dni. Wiele osób nie zdążyło się zarejestrować, bo portal e-bilet zamknął system. Ale Biuro Organizacyjne stworzyło tzw. fan alert, czyli listę rezerwową na portalu e-bilet. Wobec ogromnego zainteresowania radomskimi pokazami, podjęto decyzję o uruchomieniu dodatkowej puli wejściówek dla tych wszystkich, którzy do 18 sierpnia zapisali się na listę rezerwową. Biuro Organizacyjne Air Show nie ujawnia liczby darmowych biletów, jaka trafi do osób z listy rezerwowej. Wiadomo natomiast, że takie osoby otrzymają tylko po dwie wejściówki. Ci wszyscy, którzy zdążyli się zalogować od 1 sierpnia, mogli pobierać natomiast po 6 wejściówek na osobę.
Tymczasem dopinane są ostatnie szczegóły programu tegorocznych pokazów. Jak w każdej z dotychczasowych edycji, będzie on złożony z wystawy statycznej i ponad 10 godzin pokazów w powietrzu. Na wystawie statycznej obok samolotów, prezentowany będzie także sprzęt używany przez wojska lądowe Polski i Stanów Zjednoczonych. Amerykanie zaprezentują m.in. transporter piechoty Stryker. A w powietrzu bombowce B-1 i B-52. Po raz pierwszy na Air Show w Radomiu zaprezentuje się duet Xtreme Sky Force, czyli Mig-29 w parze ze sportowym samolotem akrobacyjnym Xtreme Air Sbach 300. Ponadto obok polskich F-16, Su-22 i Mig-29 będzie można zobaczyć w powietrzu m.in. ukraiński myśliwiec Su-27 oraz włoski samolot szkolny M-346 Master, który powoli wchodzi na wyposażenie polskich Sił Powietrznych. Swoje programy zaprezentują także zespoły akrobacyjne: łotewski Baltic Bees, The Flying Bulls oraz polskie zespoły: Biało-Czerwone „Iskry”, „Żelazny” i radomskie „Orliki”. Cześć dynamiczna Air Show została podzielona na 5 bloków. Bloki wojskowe zaplanowano w godzinach od 12.00 do 15.00 i od 16.00 do 19.00. Szczegółowy program jest dostępny na stronie www.wp.mil.pl.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej