Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 41.

LKS Promna bliżej utrzymania w IV lidze!

czwartek, 08 czerwiec 2017 13:24
Dział: Sport
Autor

LKS Promna pokonała Szydłowiankę Szydłowiec 4:2 w meczu niezwykle ważnym dla losów utrzymania w IV lidze. Spotkanie miało dużą dramaturgię.

Strzelanie zaczęło się w czwartej minucie od szybko zdobytej bramki przez Kamila Lewińskiego dla Szydłowianki. Kwadrans później trafieniem odpowiedział Mateusz Majewski, a tuż przed przerwą efektownie strzelił Daniel Barzyński i Promna wyszła na prowadzenie 2:1.

W drugiej połowie gospodarze wciąż atakowali i w 80. minucie po znakomitej akcji duetu Kacper Nowocień – Dominik Sokół, ten drugi umieścił piłkę w siatce. Na 4:1 podwyższył jeszcze wynik Kacper Nowocień. Na kilka sekund przed końcem meczu rzut karny wykorzystał Kamil Lewiński. Ostateczny wynik to 4:2 dla Promnej.

Tym samym LKS Promna znacznie zwiększył swoje szanse na utrzymanie w IV lidze. Z kolei bliska spadku do ligi okręgowej jest Szydłowianka. Do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki.