Dzisiaj jest: 28 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

Cerrad Czarni wykonali zadanie

niedziela, 12 kwiecień 2015 14:02
Dział: Sport
Autor

Siatkarze Cerrad Czarnych wygrali pierwszy mecz w rywalizacji o dziewiąte miejsce w PlusLidze. Radomianie pokonali na wyjeździe Indykpol AZS Olsztyn 3:1.

Dwa pierwsze sety należały do efektownie grających gości. W pierwszym radomianie triumfowali do 19. Druga partia też była popisem Cerrad Czarnych. Goście prowadzili 19:13, a seta wygrali do 22. Początek trzeciej partii zapowiadał wygrana gości. Cerrad Czarni prowadzili, ale nie była to duża przewaga. Nagle coś zacięło w ekipie radomian. Akademicy natychmiast to wykorzystali i wygrali seta 25:23. Na szczęście dominacja gospodarzy trwała krótko. W czwartej partii podopieczni trenera Roberta Prygla wygrywali już 21:16. Jednak miejscowi doprowadzili do końcówki na przewagi. Radomianie okazali się skuteczniejsi. Wygrali seta 27:25 i cały mecz 3:1.