Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 41.

Centrum Radom znów wygrywa. Ukrainiec już strzela!

poniedziałek, 29 sierpień 2016 16:09
Dział: Sport
Autor

Trzeci mecz Centrum Radom w Campeon Lidze Okręgowej i drugie zwycięstwo. „Centralni” pokonali Pilicę Nowe Miasto Nad Pilicą 4:0.

<!-- koniec player --!>

Gospodarze rozpoczęli mecz z maksymalną koncentracją i to spowodowało, że już w 7. minucie objęli prowadzenie. Wynik efektownym strzałem otworzył Robert Grylak. Przed przerwą równie piękną bramkę zdobył Marcin Wiatrak.

- Pierwsza i druga bramka to przepiękne uderzenia. Fajnie, że to wszystko wychodzi i nasz poziom był bardzo wysoki - mówił Patryk Wolski, trener Centrum Radom

W drugiej połowie Centrum podwyższyło wynik. Najpierw na 3:0 trafił Oleksandr Usachov. Później z dużym spokojem bramkarza Pilicy pokonał Konrad Chodyra. Dla Centralnych to drugie zwycięstwo w sezonie i jednocześnie pierwszy mecz bez straty bramki. Szersze podsumowanie meczu w magazynie SuperGOL po bloku Teledziennika.