Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 41.

Radomiak zremisował z Olimpią Zambrów

niedziela, 28 sierpień 2016 14:31
Dział: Sport
Autor

W 6. kolejce II ligi piłkarze Radomiaka zremisowali na wyjeździe z ostatnią w tabeli Olimpią Zambrów 0:0.

<!-- koniec player --!>

Zieloni wciąż pozostają niepokonani na wyjeździe w tym sezonie II ligi, ale bezbramkowy remis nie zadowala ani zawodników, ani trenerów, ani kibiców. Radomiak w tabeli plasuje się na 5. miejscu. Martwi jednak styl gry, bo o ile w meczu z Błękitnymi na boisku widać było walkę, o tyle w Zambrowie podopieczni trenera Vernera Lićki mieli duży problem z wywalczeniem sobie sytuacji strzeleckich.

- Mieliśmy mecz pod kontrolą, ale to jeszcze nie znaczy, że graliśmy dobrze. W ofensywie utrzymywaliśmy piłkę wysoko, ale w defensywie wymiana podań nie wyglądała dobrze – mówił po meczu trener Verner Lićka.

Mecz nie stał na wysokim poziomie i nie mógł podobać się kibicom. Zawodnicy obu zespołów stworzyli sobie niewiele okazji do strzelenia bramki, a spory wpływ na tempo gry miała też wysoka temperatura. W pierwszej połowie Olimpia dwukrotnie mogła wyjść na prowadzenie. Najpierw w 27. minucie Adriana Szady groźnym strzałem postraszył Bartosz Biel. Kilka minut później golkiper Radomiaka do spółki z Michałem Grudniewskim powstrzymali szarżującego Jakuba Cesarka.

W drugiej połowie zieloni byli w stanie odpowiedzieć jedynie groźną akcją lewym skrzydłem, po której mogła paść bramka. Kamilowi Cupriakowi zabrakło jednak skuteczności. Przed Radomiakiem seria trudnych spotkań. W 7. kolejce w piątkowy wieczór do Radomia przyjedzie Kotwica Kołobrzeg. Szersze podsumowanie meczu z Olimpią Zambrów w poniedziałkowym magazynie SuperGOL.