Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 41.

Nieudany debiut trenera Kupca. Pilica bez zwycięstwa

niedziela, 28 sierpień 2016 14:26
Dział: Sport
Autor

Nie było udanego debiutu trenera Artura Kupca w roli trenera Pilicy Białobrzegi. Jego zespół zremisował z LKS Promna 0:0.

Mecz rozpoczął się od uroczystej ceremonii zakończenia kariery Adama Bolka, bramkarza Pilicy. W pierwszej połowie gospodarze, jak na faworyta przystało, starali się atakować i kontrolować boiskowe wydarzenia. Bramki nie udało się jednak strzelić. W drugiej odsłonie meczu okazje do otworzenia wyniku spotkania mieli kilkukrotnie gracze z Promnej, ale na posterunku był Sebastian Przyrowski. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który bardziej cieszy gości, ale tak naprawdę oba zespoły potrzebują punktów, bo znajdują się w dolnej połowie tabeli. Nie wykluczone, że w ostatnich dniach okienka transferowego Pilica zdecyduje się jeszcze na kolejne transfery. W kręgu zainteresowania białobrzeskiego klubu są bracia Włodzimierz i Krystian Putonowie, a także kilku młodych zawodników Radomiaka.