Dzisiaj jest: 8 Października 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Brygida, Pelagia, Marcin

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 41.

Broń zremisowała z Błękitnymi

czwartek, 19 maj 2016 16:28
Dział: Sport
Autor

Broń Radom zremisowała 1:1 z Błękitnymi Raciąż w 30 kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej.

W pierwszej połowie Broniarze mieli problemy z prostopadłymi podaniami ze strony rywala. Błękitni raz za razem atakowali bramkę Pawła Młodzińskiego, ale ten świetnie spisywał się na linii bramkowej. W drugiej odsłonie spotkania Broń ruszyła do ataku i w 52. minucie dopięła swego. Bramkę dla radomian zdobył Wajih Bouchniba. W 70. minucie czerwoną kartkę obejrzał Adrian Bieńkowski, zawodnik Błękitnych. Gdy wydawało się, że Broń grając w przewadze dowiezie prowadzenie do końca, zespół z Raciąża wyrównał w 80. minucie.

- Piłka nożna pokazała nie raz, że z przewagą zawodnika gra się trudniej, bo rywale z podwójną energią stawiają czoło przeciwnikowi - powiedział Dariusz Różański, trener Broni Radom.

Szersze podsumowanie meczu w poniedziałkowym magazynie SuperGOL w Telewizji Dami.