Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Narciarska pasja po radomsku

wtorek, 17 marzec 2015 16:43
Dział: Sport
Autor 

W lecie rower i bieganie. Zimą również biegi, ale na nartach. Jak łączyć narciarską pasję z innymi sportami pokazuje radomianin Bogusław Bek. Niedawno spełniło się jego wielkie marzenie.

Radomianin Bogusław Bek ma wielką pasję. Gdy tylko znajdzie czas biega na nartach. Niedawno wystartował w Biegu Piastów. Na pamiątkę otrzymał medale. Ale ni nagrody są dla niego najważniejsze. - Startowałem w Biegu Piastów po raz czwarty – mówi Bogusław Bek. - O tegorocznym występie marzyłem od kilku miesięcy. Udało się i teraz mam ogromną satysfakcję. Udział w zawodach wymagał wiele wysiłku. O kondycję pan Bogusław nie musi się jednak martwić. - Mamy taką grupę amatorów rekreacji. Jeździmy na rowerach, ćwiczymy. Niedawno poznaliśmy inną grupę, która biega na nartach. Połączylismy siły i w Biegu Piastów stanowimy sporą drużynę – podkreśla Bogusław Bek. Pasja biegania na nartach nie wzięła się z przypadku. Bogusław Bek był narciarzem w czasach szkolnych. - W czasie kiedy byłem uczniem szkoły podstawowej i później w szkole średniej uprawiałem narciarstwo w Bukowinie Tatrzańskiej – wspomina. W radomskim sporcie szkolnym Bogusław Bek zapisał się, jako organizator biegów przełajowych. Zawody były wyróżniane za wysoki poziom organizacyjny.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej