Dzisiaj jest: 27 Września 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

Bieg Kazików w Radomiu

niedziela, 08 marzec 2015 15:53
Dział: Sport
Autor 

To już radomska tradycja. Jak imieniny Kazimierza, to idziemy na trasę Biegu Kazików. W tym roku premie finansowe były niższe niż poprzednio. Ale najważniejsza była dobra zabawa.

VIII Bieg Kazików, który odbył się dziś w Radomiu wygrał Ukrainiec Mykoła Jukimczuk. Tradycyjnie największą grupę uczestników stanowili amatorzy biegania. Dla nich zajęte miejsca miay drugorzędne znaczenie. Liczyła się dobra zabawa i rekreacja. A tych na trasie biegu nie brakowało. Zanim wystartowali uczestnicy biegu głównego ścigały się dzieci. Potem odbył się bieg dla szkół ponadgimnazjalnych. A bieg charytatywny był okazją do zbiórki pieniędzy na rzecz Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Na sportowo dla bohaterów Czerwca'76

  Sportowe imprezy to już stały punkt programu obchodów rocznicy wydarzeń czerwcowych w Radomiu. W tym roku odbyły się półmaraton i gala boksu amatorskiego.

 • Promocja przez sport

  Bieg Kazików to okazja do promocji Radomia. Przypomnienia historii miasta, roli jaką odgrywało przed wiekami. Ale to również znana w kraju impreza sportowa i rekreacyjna. XI Bieg Kazików odbył się minioną niedzielę.

 • Na początek wystawa i koncert

  W sobotę pierwszy dzień Kazików 2018. Na początek organizatorzy przygotowali atrakcje dla sympatyków sztuki. Obie imprezy odbędą się w budynku Resursy Obywatelskiej.

 • Biegnący Patriota wrócił do Radomia

  Do Radomia wrócił starszy szeregowy Łukasz Pochylski – Biegnący Patriota, który jako pierwszy żołnierz w historii Polski chce zdobyć Kryształową Koronę Maratonów Świata. Dwa maratony już zaliczył: na Antarktydzie i w Chile.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej