Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Walki amatorów pod okiem zawodowców

sobota, 03 październik 2015 14:59
Dział: Sport
Autor 

Niedzielne atrakcje w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji nie skończą się na meczu Radomiaka. Bo po jego zakończeniu można przejść ze stadionu do hali. Tam odbędzie się mecz, ale tym razem pięściarski.

Wystąpi reprezentacja Radomia, która zmierzy się z drużyną złożoną z Irlandczyków. Radomska drużyna składać się będzie wyłącznie z radomian. - Nie wypożyczamy nikogo z innych klubów. Chcemy zaprezentować naszych wychowanków – mówi Adam Jabłoński, trener BTS Broń. - Nieraz chłopiec ćwiczy boks, a nie wiedzą o tym nawet jego koledzy, czy szkoła. Bo młody zawodnik nie ma okazji do występu przed radomską publicznością. Wśród widzów spotkania nie zabraknie honorowych gości. - Na trybunach zasiądzie nasz zawodowiec Michał Cieślak razem ze swoimi promotorami Tomaszem Babilońskim i Andrzejem Gmitrukiem - zapowiada Adam Jabłoński. W zespole Radomia wystąpi m.in. Tomasz Piątek, były mistrz Polski juniorów. Miał on długą przerwę w treningach. Ale wrócił i próbuje odzyskać miejsce w czołówce. - Tomek wspominał, że też chciałby spróbować sił w boksie zawodowym – zdradza Adam Jabłoński. - Wszystko zależy od niego. Jeżeli pokaże dobry boks mogą zainteresować się nim promotorzy. Organizatorzy zapewniają, że mecz w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapowiada się atrakcyjnie. - Na pewno będzie wiele dobrych walk – podkreśla Krzysztof Bury, trener BTS Broń. Spotkanie pięściarzy rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Broń w czołówce

  Tenisiści stołowi IKTS Broń Radom wygrali ze Startem Zduńska Wola 7:3. Był to mecz ostatniej kolejki spotkań w I lidze. Radomianie zakończyli sezon w czołówce.

 • Broń wygrała w Jedlińsku

  Drużyna Czwórki walczy o utrzymanie w ekstralidze. Radomianki zmierzyły się w Górznie z zespołem Unifreeze. Po zaciętym boju spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 • Festiwal goli radomskiej Broni

  To był strzelecki popis czwartoligowej Broni. Radomianie od razu wzięli się solidnie do pracy i pokazali miejsce w szeregu drużynie Perły Złotokłos.

 • Broń skupiona na lidze

  Czwartoligowa Broń odpadła z rozgrywek o Puchar Polski i może już skoncentrować się tylko na występach ligowych. Radomianie mają do wykonania trudne zadanie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej