Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Szóste zwycięstwo z rzędu.

poniedziałek, 02 marzec 2015 18:23
Dział: Sport
Autor

Piłkarki ręczne AZS EUST kontynuują zwycięski marsz. W niedzielę wygrały z Ochotą Warszawa. To szóste zwycięstwo z rzędu, choć tym razem nie było łatwo.

Radomianki długo męczyły się i nie potrafiły utrzymać koncentracji. Pod koniec pierwszej połowy meczu z Ochotą Warszawa podopieczne trenera Piotra Włoskiewicza prowadziły już trzema bramkami. Niestety, przyjezdne nie tylko wyrównały, ale uzyskały przewagę. Dopiero w drugiej połowie radomianki odnalazły właściwy rytm gry. Poprawiły grę w defensywie, a szybkie kontry znów stały się skuteczna bronią. AZS EUST pokonał Ochotę 27:23.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Uniwersytet przed egzaminem

W weekend 15 kolejka spotkań w I Idze piłkarzy ręcznych. Radomski Uniwersytet podejmie Czuwaj Przemyśl. Podopiecznych trenera Mariusza Greli czeka trudne zadanie.

• Czwórka czeka na AZS

Piłkarki Czwórki nie maja czasu na wypoczynek. W zespole pelna mobilizacja, bo w sobotę radomianki rozegrają bardzo ważny mecz w I lidze.

• Awans, ale nie za wszelką cenę

Szczypiorniści Uniwersytetu za tydzień znów będą walczyć o drugoligowe punkty. Cel jest jasny: awans. Ale zespół ma przede wszystkim nabierać doświadczenia, zgrywać się i grać coraz skuteczniej.

• Uniwersytet coraz lepszy

Szczypiorniści Uniwersytetu Radom rozegrali drugi sparing przed rundą rewanżową II ligi. Podopieczni trenera Mariusz Greli pojechali do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie ulegli miejscowemu KSZO 31:32.