Dzisiaj jest: 1 Października 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz

Radomka w czołówce

niedziela, 07 styczeń 2018 14:48
Dział: Sport
Autor

Radomka odniosła kolejne zwycięstwo w I lidze. Spotkanie z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice rozpoczęło się jednak od dominacji przyjezdnych.

Akademiczki wygrały pierwszego seta 25:20. Potem jednak lepsze były siatkarki z Radomia. Drugą partię radomianki wygrały 25:19. W trzeciej było sporo walki, ale końcówka należała do gospodyń. Radomka triumfowała 25:22. Czwarty set był popisem podopiecznych trenera Jacka Skroka. Gospodynie zwyciężyły 25:15 i w całym meczu 3:1. Radomka zajmuje trzecie miejsce w tabeli I ligi.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

• Radomka w odwrocie

Siatkarki E.Leclerc Radomki przegrały pierwszy mecz w rundzie play-off o piąte miejsce w I lidze. Podopieczne uległy na wyjeździe zespołowi PWSZ Jedynka Tarnów 0:3.

• Radomka gra o piąte miejsce

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom wygrały po raz drugi we władnej hali z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Radomianki zagrają o piąte miejsce w I lidze.

• Radomka nadal wygrywa

Po zwycięstwie nad Chemikiem Police w Pucharze Polski siatkarki E.Leclerc Radomki zdobyły komplet punktów w meczu I ligi. Podopieczne trenera Jacka Skroka wygrały we własnej hali z Energetykiem Poznań 3:1.

• Radomka w elicie

Takiej sensacji dawno już nie było w radomskim sporcie. Siatkarki E.Leclerc Radomki pokonały mistrzynie Polski i awansowały do najlepszej czwórki Pucharu Polski.