Dzisiaj jest: 28 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Dni Radomia dla całych rodzin

czwartek, 22 czerwiec 2017 16:04 Autor 

Od piątku do niedzieli potrwają Dni Radomia. W tym czasie będą imprezy dla całych rodzin, oraz nocne tańce i śpiewy. Imprezę zakończą koncerty, w przerwie których odbędzie się wręczenie Radomskiej Nagrody Kulturalnej.

Tegoroczne Dni Radomia odbędą się według nowej formuły. Głównym organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr.
- Program jest już w pełni gotowy. Teraz pracujemy nad pogodą, bo ona być zmienna. Ale wierzę, że wszystko uda się zrealizować – zapowiada Waldemar Dolecki, dyrektor MOK Amfiteatr.
Program pierwszego dnia imprezy przewiduje kilkanaście występów, w tym m.in. prezentacje teatralne i muzyczne. Wszystko odbędzie się w centrum miasta, na ulicy Żeromskiego i na placu Konstytucji 3 Maja.
- Tam będziemy bawić się z całymi rodzinami – mówi Waldemar Dolecki. - Chcemy wyłowić wielopokoleniowe rodziny i je nagrodzić.
Na podsumowanie dnia wystąpią zespoły Hard Times i Foliba. Drugi dzień, czyli sobota to „Żywioły w Starym Ogrodzie”. Te żywioły to taniec i muzyka aż do godzin nocnych. A w niedzielę atrakcje dla sympatyków muzyki rockowej. W amfiteatrze wystąpi grupa Phila Batesa, która wykonuje utwory z repertuary legendarnego zespołu Electric Light Orchestra.
- Niedziela to już finał Dni Radomia – zaprasza Waldemar Dolecki. - W programie jest wręczenie Radomskiej Nagrody Kulturalnej. Ale też odbędą się dwa koncerty.
Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Dni Radomia jest wolny.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Nagroda kulturalna za inicjatywę oberkową

  Robert Czesław Pióro zdobywcą Radomskiej Nagrody Kulturalnej za rok 2016. Wręczenie nagrody zakończyło tegoroczne Dni Radomia. Wczoraj w Amfiteatrze zagrali: zespół Tabu, a także Electric Light Orchestra Classics.

 • Frument z nagrodą. Amfiteatr pękał w szwach

  Frument Project laureatem Radomskiej Nagrody Kulturalnej. Nagrodę wręczono podczas koncertu zespołów Renesans i Ira.

 • Bili jakby nie byli ludźmi

  Kiedy do centrum Radomia wjechały milicyjne pojazdy, odżyły wspomnienia. Wspomnienia, których radomianie woleliby nie mieć. Ale Czerwca 76 nie da się wymazać z pamięci.

 • Duch Miasta na Zamłyniu

  Jak co roku podczas Dni Radomia mieszkańcy pod wodzą pracowników Resursy Obywatelskiej szukali Ducha Miasta. Anima Urbis 2015 tym razem odwiedziła Zamłynie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej