Dzisiaj jest: 31 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Marcelina, Ludwik, Jan
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 40.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Radomianka nagra singiel w USA

wtorek, 12 lipiec 2016 16:45 Autor 

Radomianka Klaudia Kowalik będzie w Kalifornii nagrywać swój singiel. Będzie pracowała w studio, w którym nagrywali m.in. Prince i Michael Jackson. Towarzyszyć będzie jej jazzowy muzyk Stan Breckenridge.

Klaudia Kowalik i amerykański muzyk jazzowy Stan Breckenridge znają się i koncertują razem już od kilku lat. Mają także na swoim koncie wspólne nagrania płytowe. Teraz przyszedł czas na nagranie singla przez Klaudię w Stanach Zjednoczonych. - Głównym celem wyjazdu Klaudii do Stanów Zjednoczonych jest wspólne nagranie z profesjonalnymi amerykańskimi muzykami, którzy pracowali z amerykańskimi gwiazdami takimi jak Michale Jackson czy Prince – mówi prof. Stan Breckenridge, muzyk. Dla młodej radomianki ten wyjazd to przede wszystkim spełnienie marzeń. - Już od dłuższego czasu marzyłam o tym, aby zobaczyć Kalifornię i aby nagrać tam swoje właśnie kompozycje, które tworzę już od dłuższego czasu – mówi Klaudia Kowalik. Klaudia wyjeżdża do Los Angeles na zaproszenie konsula generalnego, radomianina Mariusza Brymory. Właśnie w konsulacie Klaudia Kowalik i Stan Breckenridge zagrają jeden z koncertów. - Odbyłem trzy rozmowy z panem konsulem. Był pod wrażaniem talentu Klaudii i tego, że tak jak on pochodzi z Radomia. To zaowocowało zaproszeniem Klaudii do Stanów Zjednoczonych- dodaje muzyk jazzowy. Koncert w rezydencji konsula odbędzie się 10 września, dzień przed rocznicą ataku na World Trade Center. Koncert ma uczcić pamięć ofiar zamachu. Zaplanowano także inne koncerty, między innymi na uniwersytecie profesora. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych planowany jest na 22 sierpnia.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • W niedzielę zagrzmią radomskie armaty

  W niedzielę 27 maja z okazji 513 rocznicy uchwalenia w Radomiu Konstytucji Nihil Novi, ponownie zagrzmią radomskie armaty, stojące przy ulicy Wałowej. Strzały z armat będą częścią pikniku historycznego, który odbędzie na skwerze Unii Polsko-Wileńskiej.

 • Bądź uprzejmym kierowcą. Nagrody za kulturę na drodze

  Kilkanaście osób nagrodzili organizatorzy akcji „Jestem uprzejmym kierowcą”. Akcja ma promować kulturalne i uprzejme zachowania na drodze.

 • Grzeczność popłaca. Nagrody dla uprzejmych kierowców

  Dyplomy podziękowania oraz drobne upominki dostawali dziś kierowcy, którzy... byli uprzejmi dla innych. Organizatorzy akcji „Jestem uprzejmym kierowcą” przekonują, że na drodze pośpiech nie jest wskazany, a uprzejmość popłaca.

 • Archeolodzy wrócą do Domu Wielkiego

  Za kilka dni rozpoczną się badania archeologiczne w obrębie Domu Wielkiego zamku królewskiego w Radomiu. Prace rozpoczną się jednocześnie w trzech miejscach i potrwają do jesieni tego roku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej