Dzisiaj jest: 31 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Marcelina, Ludwik, Jan

Na początek Teneryfa

wtorek, 12 styczeń 2016 15:40 Autor 

„Teneryfa - w słońcu... wulkanu” tak zatytułował swoją wystawę fotografii radomianin Dariusz Stankiewicz. Co jest tematem prac łatwo zgadnąć. Tak jak zauważyć, że słoneczne widoki w środku zimy mają wiele uroku.

 

Mała Galeria RTF to już tradycyjne miejsce na niewielkie, kameralne wystawy. Takie, jak „Teneryfa - w słońcu wulkanu”. Dariusz Stankiewicz połączył wypoczynek z pasją fotografowania. Wystarczył tygodniowy pobyt w Hiszpanii, aby powstała seria zdjęć. Jak sam podkreśla nie musiał specjalnie szukać tematów. Po prostu tam, gdzie był widoki aż proszą się o utrwalenie na fotografii. Atrakcyjnie prezentuje się miejscowy świat przyrody. Charakterystyczne barwy i nietypowe kształty wzgórz zwróciły uwagę artysty. Wystawa fotografii autorstwa Dariusza Stankiewicza była pierwszą ekspozycją pod egidą Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego w tym roku. W piątek w „Łaźni” odbędzie się doroczna prezentacja prac członków tej organizacji.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radom na starych fotografiach

  Radomski fotografik Jerzy Kutkowski zaprosił radomian na pokaz starych zdjęć. Prezentacja odbyła się w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia.

 • Ponad 700 na 38 Radomskiej Wystawie Psów Rasowych

  Ponad 700 psów w 150 rasach, można było podziwiać podczas 38 Radomskiej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się w Pakosławiu koło Iłży. Organizatorem wystawy był Związek Kynologczny w Polsce oddział Radom.

 • Wystawa na 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego

  „Skrzydła z szachownicą” - taki tytuł nosi wystawa, którą od najbliższej środy będzie można oglądać w radomskiej Resursie. Na wystawie zaprezentowane zostaną między innymi modele samolotów ze zbiorów Radomskiego Klubu Modelarsko-Historycznego „Sokół”.

 • Radomskie Klasyki rozpoczęły sezon

  To było rekordowe rozpoczęcie sezonu 2018 Radomskich Klasyków. Ponad 400 zabytkowych pojazdów z całej Polki zjechało w minioną niedzielę na teren Automobilklubu Radomskiego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej