Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Radomski Festiwal Jazzowy rozpoczęty

sobota, 17 październik 2015 16:55 Autor 

Pierwsze takty, melodie i improwizacje za nami. Rozpoczął się 14. Radomski Festiwal Jazzowy. Na początek wystąpił pianista Michał Wierba z zespołem.

 

Michał Wierba i Doppelganger Project rozpoczęli tegoroczny festiwal. Dominował fortepian, ale muzycy grający na innych instrumentach też mieli swoje pięć minut. - Od 14 lat zapraszamy radomian na festiwal i stwarzamy im możliwość wysłuchania tej muzyki na żywo, co w przypadku jazzu jest szczególnie ważne – podkreśla Beata Drozdowska, dyrektor RKŚTiG Łaźnia. W tegorocznym festiwalu odbędzie się w sumie pięć koncertów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Jazzowe frazy w „Amfiteatrze”

  Światowej sławy gitarzysta jazzowy Marek Napiórkowski wystąpił w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr. Liderowi towarzyszyli muzycy z Warszawy i Nowego Jorku.

 • Napiórkowski z koncertem w Amfiteatrze

  Marek Napiórkowski, światowej sławy gitarzysta i kompozytor jazzowy, zagra w sobotę w Radomiu. W jego zespole wystąpią znani muzycy z Warszawy i Nowego Jorku.

 • Jazz i M5 na jubileusz

  Koncert zespołu Poziom Prywatny zakończył 16 Radomski Festiwal Jazzowy. Dzień później swoje prace zaprezentowali członkowie grupy M5. Obie imprezy odbyły się w ramach obchodów jubileuszu Łaźni.

 • Koncert Jorgosa Skoliasa i braci Olesiów otworzył 16 Radomski Festiwal Jazzowy.

  Koncert Jorgosa Skoliasa i braci Olesiów otworzył 16 Radomski Festiwal Jazzowy. Był to jednocześnie pierwszy punkt programu obchodów 30 – lecia działalności Łaźni Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej