Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert

Ruszyła szósta edycja konkursu „Co Za Talent!”

piątek, 27 kwiecień 2018 17:29 Autor  Jacek Sochaj

Szukamy młodych ludzi, którzy mają talent i chcą go pokazać szerszej publiczności. W tym roku poza castingami stacjonarnymi będzie można także zgłosić się przez internet.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Co Za Jazda! pojedzie do Pałacu Domaniowskiego

  Już w najbliższą niedzielę, miłośnicy rowerów ponownie wybiorą się wspólnie na rowerową wycieczka z cyklu „Co Za Jazda!”. Tym razem trasa wycieczki będzie prowadziła do Pałacu Domaniowskiego.

 • Znamy finalistów Co Za Talent!

  Znamy już pełna dwunastkę finalistów szóstej edycji konkursu Co Za Talent! W południe zakończyło się głosowanie sms na półfinalistów walczących o dwie „dzikie karty” i udział w wielkiej gali finałowej.

 • Poznaliśmy finalistów "Co Za Talent"

  Poznaliśmy dziesiątkę finalistów szóstej edycji konkursu "Co Za Talent", wybranych przez jury. W finale ostatecznie 12 uczestników. O dwójce pozostałych zdecyduje głosowanie sms-owe. Gala finałowa odbędzie się w 20 czerwca w Szkole Muzycznej.

 • Koniec castingów do Co Za Talent

  Zakończyły się castingi do szóstej edycji konkursu Co Za Talent!. W klubie Strefa G2 zaprezentowało się wiele młodych i utalentowanych osób z Radomia i regionu. Organizatorzy przyjmowali zgłoszenia także przez internet. Castingi wyłoniły 14 finalistów konkursu Co Za Talent

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej