Dzisiaj jest: 15 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Poranki z różnymi instrumentami

sobota, 03 luty 2018 15:40 Autor 

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia rozpoczyna serię poranków muzycznych. Spotkania dla dzieci odbywać się będą dwa razy w miesiącu.

Włodzimierz Izban jest autorem książki, która opisuje instrumenty. Mówi o ich brzmieniu, uczy rozpoznawać czym się różnią.
- Książka opowiada w nowoczesny sposób o tym, jak zbudowane są instrumenty – mówi Włodzimierz Izban, autor książki.
Poranki Muzyczne to pomysł skierowany do dzieci i ich rodziców. Wszyscy będą mogli poznać brzmienie i budowę danego instrumentu. To także wycieczka po różnych gatunkach muzyki.
- Zapraszam dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Będziemy rozpoznawać różne instrumenty – zapowiada Włodzimierz Izban.
Organizatorzy poranków muzycznych liczą na duże zainteresowanie akcją wśród dzieci.
- Poranki będą odbywały się od lutego do maja w co drugą niedzielę – zaprasza Włodzimierz Izban.
Pierwszy poranek muzyczny w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej odbędzie się 11 lutego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Noc Muzeów w radomskich placówkach kultury

  Noc Muzeów w Radomiu to nie tylko muzeum im. Jacka Malczewskiego. Do cieszącej się od lat ogromnym zainteresowaniem radomian imprezy, włączyły się w tym roku także między innymi: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, radomscy strażacy, sąd, Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów „Sprężyści” oraz Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia”.

 • „Elektrownia” zaprasza na poranki muzyczne

  Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza najmłodszych radomian wraz z rodzicami na piąte spotkanie z cyklu „poranki muzyczne”. W trakcie spotkania ich organizator Włodzimierz Izban zapozna dzieci z instrumentami strunowymi, czyli gitarami.

 • Światło w sztuce geometrii

  Plener malarski w Radziejowicach to już tradycja w polskiej sztuce. Podobnie to, że efekty tego pleneru prezentuje Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia.

 • „Międzywartości” Jana Berdyszaka

  „Międzywartości” to tytuł wystawy, która prezentuje twórczość Jana Berdyszaka. Artysta uprawiał różne rodzaje sztuki, od rysunku i malarstwa po rzeźbę i instalacje.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej