Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Radom górą! Weź udział w akcji

czwartek, 25 styczeń 2018 16:14 Autor 

Lubimy narzekać. Często na własnym mieście nie zostawiamy suchej nitki. A warto dostrzegać pozytywne strony, tym bardziej, że jest ich dużo. Akcja uruchomiona przez Radomką Grupę Mediową ma na celu ukazanie Radomia jako miasta ładnego i pozytywnego.

 

Negatywną opinię Radomiowi często wyrabiają sami mieszkańcy. Radomska Grupa Mediowa zachęca do spojrzenia na miasto i jego region nieco przychylniejszym okiem. Ruszyła akcja „Radom górą!”. - Często patrzymy na nasze miasto i radomian ze zdziwieniem – mówi Maciej Dobrowolski, dyrektor generalny Radomskiej Grupy Mediowej. - Dlaczego nie mówimy o Radomiu dobrze? Dlaczego szydzimy z miasta? Mamy mnóstwo powodów, żeby być dumni z Radomia. Bo przecież „Radom górą!” - dodaje Maciej Dobrowolski.

Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta, ale i jego okolic. Wszystkich, którzy Radom znają lub poznają i potrafią odnaleźć w nim wiele dobrych cech. - Chcemy żebyście Państwo pisali do nas maile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., komentowali na profilach Radia Rekord, portalu Co za dzień i telewizji Dami na Facebooku. Czekamy na pomysły udowadniające, że „Radom górą!” - mówi Krzysztof Domagała, szef newsroomu w Radomskiej Grupie Mediowej.

Choć akcja ruszyła dopiero w czwartek, to już cieszy się sporym Państwa zainteresowaniem.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Co Za Jazda! pojedzie do Pałacu Domaniowskiego

  Już w najbliższą niedzielę, miłośnicy rowerów ponownie wybiorą się wspólnie na rowerową wycieczka z cyklu „Co Za Jazda!”. Tym razem trasa wycieczki będzie prowadziła do Pałacu Domaniowskiego.

 • Znamy finalistów Co Za Talent!

  Znamy już pełna dwunastkę finalistów szóstej edycji konkursu Co Za Talent! W południe zakończyło się głosowanie sms na półfinalistów walczących o dwie „dzikie karty” i udział w wielkiej gali finałowej.

 • Poznaliśmy finalistów "Co Za Talent"

  Poznaliśmy dziesiątkę finalistów szóstej edycji konkursu "Co Za Talent", wybranych przez jury. W finale ostatecznie 12 uczestników. O dwójce pozostałych zdecyduje głosowanie sms-owe. Gala finałowa odbędzie się w 20 czerwca w Szkole Muzycznej.

 • Koniec castingów do Co Za Talent

  Zakończyły się castingi do szóstej edycji konkursu Co Za Talent!. W klubie Strefa G2 zaprezentowało się wiele młodych i utalentowanych osób z Radomia i regionu. Organizatorzy przyjmowali zgłoszenia także przez internet. Castingi wyłoniły 14 finalistów konkursu Co Za Talent

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej