Dzisiaj jest: 4 Października 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Rozalia, Franciszek, Konrad
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Jeszcze dwa dni na zgłoszenia

środa, 13 wrzesień 2017 15:38 Autor 

Za dwa dni mija termin zgłaszania książek do Nagrody Literackiej Miasta Radomia. Nagroda wręczona zostanie w grudniu, podczas VI Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych. Jej wartość to 10 tys. złotych.

 

Nagroda Literacka Miasta Radomia przyznawana jest przez prezydenta miasta co dwa lata. Można do niej zgłaszać wydawnictwa związane z miastem lub regionem radomskim poprzez tematykę lub osobę autora w dwóch kategoriach: książka literacka lub książka naukowa / popularnonaukowa. - Ostateczny termin upływa 15 września. Zostało jeszcze parę dni, zatem zachęcamy wszystkich do zgłaszania książek. Każdy może to zrobić, zarówno twórcy z Radomia jak i z regionu radomskiego, bo ta nagroda uwzględnia zarówno osoby z Radomia jak i osoby związane z Radomiem – tłumaczy Dariusz Wróbel z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Do nagrody można zgłaszać książki wydane po raz pierwszy nie wcześniej niż w roku poprzednich Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych, czyli w 2015 r. Książka może być zgłoszona do nagrody tylko raz. - Trzeba zgłosić się do biblioteki. Podstawą jest wypełniony formularz zgłoszenia. Formularz może być przyniesiony osobiście lub wysłany pocztą – mówi Dariusz Wróbel

Osoby, które chcą zgłosić książkę do nagrody, muszą dostarczyć sześć jej egzemplarzy.

Nagroda zostanie wręczona w grudniu 2017 roku, podczas VI Radomskich Targów Wydawnictw Regionalnych. Wartość Nagrody wynosi 10 000 zł w każdej kategorii.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej