Dzisiaj jest: 29 Maja 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

Kultura i rozrywka

Andrzej Grabowski opowiadał o Ferdku Kiepskim

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 18:29 Autor
Andrzej Grabowski, popularny aktor filmowy i teatralny, był gościem kolejnego spotkania z cyklu „Wieczory z Gwiazdą”. Odtwórca głównej roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich” wyjaśnił dlaczego podjął się pracy w tym serialu.

Komentarz

„Wianki, wianki, Guzowianki” - taki tytuł nosiła pierwsza impreza z tego cyklu, którego organizatorem był KŚTiG „Łaźnia”. Radomianie mieli okazję przypomnieć sobie dawne zwyczaje związane z Nocą Świętojańską.

Komentarz

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” zaprasza w niedzielę 23 czerwca na Noc Świętojańska z „Łaźnią”. Gwiazdą wieczoru będzie młodzieżowy zespół folklorystyczny Guzowianki.

Komentarz

Andrzej Grabowski będzie bohaterem spotkania z cyklu „Wieczory z gwiazdą”. Popularny aktor filmowy i teatralny opowie o swoich rolach będzie odpowiadał na pytania publiczności. Spotkanie odbędzie się w niedzielę w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia. Początek o godz. 19.

Komentarz

To były trzy dni pełne warsztatów, szkoleń, koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi, a także wspólnej radosnej modlitwy. W Radomiu odbyły się pierwsze w historii Diecezjalne Dni Młodych.

Komentarz

„Elektrownia” zaprasza na warsztaty

czwartek, 20 czerwiec 2019 12:38 Autor
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza dzieci i rodziców na rodzinne warsztaty ruchowe. Zajęcia,które odbędą się w niedzielę, poprowadzi Monika Kiwak, choreografka i instruktorka tańca współczesnego.

Komentarz

Inscenizacje wydarzeń historycznych, warsztaty, huk armat oraz gry i zabawy – tak w dużym skrócie oczywiście, wyglądał piknik historyczny „Radom Jagiellonów”, który odbył się na Skwerze Unii Radomsko-Wileńskiej i Rynku.

Komentarz

Monodram i dwa koncerty oraz szereg atrakcji towarzyszących złożyły się na kolejny „Apetyt na Gombrowicza”. W muzeum we Wsoli bawiły się całe rodziny.

Komentarz

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej