Dzisiaj jest: 28 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

Młodzianowska i Czarna zamknięte

środa, 29 kwiecień 2015 17:44 Autor 

Do odwołania zamknięte dla ruchu zostały odcinki ulic Czarnej i Młodzianowskiej. Utrudnienia mają związek z budową wiaduktu nad przejazdem kolejowym.

 

Ulica Czarna została zamknięta na odcinku od ulicy PCK w kierunku przejazdu kolejowego. Ulica Młodzianowska natomiast na odcinku od ulicy Czarnej do Gazowej. - Trwa tutaj budowa dużego węzła drogowego wraz z wiaduktem nad torami. W tym momencie budowane są podpory pod przyszły wiadukt. W związku z tym musieliśmy zamknąć większą część ulicy Młodzianowskiej dla ruchu – mówi

Dariusz Dębski, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

W związku z budową i zamknięciem ulic Młodzianowskiej oraz Czarnej, zmianie uległa także trasa autobusu linii numer 6. Objazd w obydwu kierunkach został wyznaczony aleją Grzecznarowskiego oraz ulicami Jana Pawła II, Młodzianowską (obok kościoła) i Wiejską. Ulice Młodzianowska i Czarna zostały zamknięte do odwołania. Budowa węzła drogowego i wiadukty natomiast przebiega bez opóźnień. - Tempo robót jest wysokie i mamy nadzieję, że wykonawca to tempo utrzyma. Planowane zakończenie, to październik przyszłego roku. Wykonawcą jest konsorcjum dwóch firm, czyli Budromost-Starachowice z Wąchocka oraz Mosty-Łódź – dodaje Dariusz Dębski.

Koszt inwestycji to blisko 62 miliony złotych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej