Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Agent Lewandowskiego na spotkaniu z radomskim biznesem

poniedziałek, 06 luty 2017 16:39 Autor 

O tym co przesądza o sukcesie marki Lewandowski opowiadał agent piłkarza, Cezary Kucharski na spotkaniu z cyklu „Brand Elite”. Był to szóste spotkanie w ramach tego cyklu, ale pierwsze, na które zaproszono mężczyzn.

 

Z roku na rok jest coraz lepszy, wszystko toczy się jak w bajce – opowiadał Cezary Kucharki, agent Roberta Lewandowskiego o sukcesie piłkarza podczas spotkania Brand Elite, organizowanego cyklicznie przez Annę Słopiecką i Małgorzatę Patynowską. Cezary Kucharski, nawiązując do Roberta Lewandowskiego, opowiadał o budowaniu marki, o tym co przesądza o sukcesie. W przypadku Roberta, najważniejsze są jego wyniki na boisku. Piłkarz bardzo ciężko pracuje. I właśnie ta praca, ale też i klasa, wyważone, przemyślane wypowiedzi mają wielki wpływ na jego markę – opowiada. - Robert bardzo dobrze się prowadzi, szanuje innych. To pokazuje, że my też możemy być perfekcyjni. Można sobie coś zaplanować, ciężko na to pracować i cieszyć się z sukcesu – dodaje Cezary Kucharski, menedżer Roberta Lewandowskiego. Spotkanie z Cezarym Kucharskim cieszyło się sporym zainteresowaniem. Było już zresztą szóstym, zorganizowanym w ramach cyklu „Brand Elite”, ale było też i spotkaniem przełomowym z tego względu, że zaproszono na nie także panów. Do tej pory wydarzenia „Brand Elite” dedykowane były przedsiębiorczym kobietom. - Dotychczasowe edycje były tylko dla kobiet, ponieważ kobiety chętniej się spotykają i czują większą potrzebę integracji, ale dopytywali się nasi mężczyźni o możliwość uczestniczenia w spotkaniu - mówi Anna Słopiecka, współorganizatorka spotkań. Dlatego też na spotkanie zaproszono gościa, który bierze udział w budowaniu silnej marki – dodaje Anna Słopiecka. A Cezary Kucharski – jak się okazuje – ma dość bliskie kontakty także z radomskim sportem. - Mój syn często przyjeżdża do Radomia. Rocznik 2004. Gra przeciwko Broni Radom. Radomski sport jest mi bliski – mówi menedżer. Cezary Kucharski przywiózł z sobą koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, którą potem zaproszeni gości licytowali. Koszulkę sprzedano za 4,5 tysiąca złotych. Pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji Małgorzaty Patynowskiej, fundacji Dobry Duszek.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • Zagrają ku pamięci Prezesa

    Radomski Okręgowy Związek Brydża Sportowego organizuje I Memoriał Mariana Kucharskiego. Zawody odbędą się w niedzielę 7 maja w Kuźni Artystycznej przy ulicy Daszyńskiego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej