Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

PGZ przyjmuje do pracy

piątek, 20 luty 2015 12:46 Autor 

Polska Grupa Zbrojeniowa poszukuje osób do pracy w nowej siedzibie PGZ w Radomiu. Docelowo Grupa ma zatrudnić w mieście około 100 osób.

Dyrektora administracyjnego, specjalistę do spraw administracyjnych, programistę i administratora sieci poszukuje obecnie Polska Grupa Zbrojeniowa. Zatrudnieni będą pracowali w nowej siedzibie PGZ, czyli w Radom Office Park, który mieści się przy ulicy Malczewskiego. Ogłoszenia o naborze, zatem także informacje o terminach i wymaganych dokumentach znajdują się na stronie internetowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Jak informowaliśmy, PGZ zapowiadała zatrudnienie w mieście docelowo około 100 osób. W biurowcu przy ulicy Malczewskiego znaleźć pracę mają nie tylko specjaliści do spraw administracji i IT, ale też osoby mające wiedzę z zakresu księgowości, zarządzania produkcją i marketingowcy. W nowej siedzibie znajdą się także biura Zarządu i Rady Nadzorczej spółki. Obecnie w Grupie skonsolidowanych jest 30 spółek, które w sumie zatrudniają 19 tysięcy osób. Grupa ma na celu konsolidację spółek z przemysłu obronnego, ułatwienie im rozwoju, a tym samym zwiększenie konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Fabryka Broni w Radomiu wymienia park maszynowy

  Do czerwca tego roku radomski producent broni otrzyma centra frezerskie i tokarskie za ponad 50 milionów złotych. Wymiana maszyn ma związek z kontraktem na produkcję karabinków „Grot”.

 • Czy PGZ wybuduje nową siedzibę w Radomiu?

  „ Nowa siedziba Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Radomiu jest jak Yeti. Wszyscy o niej mówią a nikt jej nie widział” - tak prezydent Radosław Witkowski komentuje – jego zdaniem – brak widocznych działań PGZ w sprawie budowy swojej nowej siedziby w Radomiu.

 • Radomski „Grot” w Wojskach Obrony Terytorialnej

  W Warszawie odbyło się symboliczne przekazanie karabinka „Grot” Wojskom Obrony Terytorialnej. Do końca roku tysiąc karabinków „Grot” trafi do WOT-u. Całe zamówienia opiewa na 53 tysiące sztuk broni za kwotę 0,5 miliarda złotych.

 • Fabryka Broni w Radomiu wymienia park maszynowy

  Do czerwca przyszłego roku radomski producent broni otrzyma centra frezerskie i tokarskie za ponad 50 milionów złotych. Wymiana maszyn ma związek z kontraktem na produkcję karabinków „Grot”.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej