Dzisiaj jest: 6 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Emilian, Leontyna
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Rusza budowa wiaduktu na ulicy Młodzianowskiej

czwartek, 12 marzec 2015 17:29 Autor 

Od dziś już na stałe, do odwołania zamknięty będzie dla ruchu kołowego przejazd na ulicy Młodzianowskiej. Zamknięcie przejazdu związane jest z kolejnym etapem budowy wiaduktu nad torami.

Początkowo fragment ulicy Młodzianowskiej w rejonie przejazdu miał być dopuszczony do ruchu po zakończeniu prac przy przekładaniu instalacji ciepłowniczych. Jak informuje rzecznik MZDiK, pogoda poprawiła się jednak na tyle, że jest możliwość przyspieszenia budowy nowego wiaduktu nad torami. Wykonawca zamierza stawiać przyczółki i filary przyszłej konstrukcji, więc ruch kołowy nie będzie mógł się odbywać. W związku z tym zostaną utrzymane dotychczas obowiązujące objazdy. Wszystkie zmiany będą obowiązywały aż do czasu oddania do ruchu nowego wiaduktu. Ruch pieszych przez przejazd kolejowy zostanie na razie bez zmian. Z uwagi na bezpieczeństwo szlabany przed torami będą czynne.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • W szpitalu miejskim powstanie nowy oddział rehabilitacji

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na budowę oddziału rehabilitacji w szpitalu miejskim przy ulicy Tochtermana. Inwestycja ma być gotowa w 2020 roku i jak zapowiada prezydent Radosław Witkowski, nowy oddział rehabilitacji ma spełniać standardy europejskie.

 • Kolejny przetarg unieważniony

  Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji unieważnił przetarg na dokumentację projektową dotyczącą przebudowy wiaduktu łączącego ulice Żeromskiego z Lubelską. Powód ? Nadesłane oferty są za drogie od zakładanych kosztów.

 • Wyremontują wiadukt? Za drogie ofery.

  3 oferty wpłynęły na przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę wiaduktu łączącego ulice Żeromskiego i Lubelską. Niestety wszystkie ofert są droższe od kwoty jaką MZDiK przeznaczył na ten przetarg.

 • Chcą znać koszty

  Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy wiaduktu łączącego ulice Żeromskiego z Lubelską. Nowa koncepcja zakłada duże zmiany w układzie komunikacyjnym.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej