Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Tamex wybuduje korty na Borkach

piątek, 11 wrzesień 2015 17:35 Autor 

Spółka TAMEX wybuduje w Radomiu korty tenisowe wraz z budynkiem socjalnym. Korty mają powstać do końca czerwca przyszłego roku. Koszt inwestycji to blisko 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 

Listy ułożone, podpisy zebrane. Platforma Obywatelska złożyła dziś do rejestracji swoje listy wyborcze w naszym okręgu, czyli listę kandydatów do sejmu oraz kandydata do senatu. - Te listy zostały zatwierdzone w ubiegłą środę więc daliśmy sobie tydzień czasu na zbieranie podpisów. To pierwszy etap kampanii wyborczej, każdy kandydat może dotrzeć do swoich znajomych, sąsiadów, do tych, którzy mogą go poprzeć w kampanii. Zebraliśmy tych podpisów dużą górkę nad potrzebna liczbę i dzisiaj to rejestrujemy – mówi Jerzy Zawodnik z radomskiej Platformy Obywatelskiej. Jedynką na liście PO do sejmu jest Leszek Ruszczyk, obecnie wicemarszałek Mazowsza. Na dwójce startuje Ludwig Dorn. Trójka to Anna Maria Białkowska. Na liście są także m.in. Marek Wikiński, Magdalena Lasota i Marta Michalska – Wilk. Swoje listy ma już zgłoszone Prawo i Sprawiedliwość. Dziś PiS odebrał potwierdzenie rejestracji. - Mamy już zarejestrowane listy, dziś otrzymaliśmy infoacje z Państwowej Komisji Wyboczej że nasi kandydaci na senatorów, czyli Stanisław Karczewski, Adam Bielan jak również nasza lista do Sejmu w okręgu nr 1`7 została zarejestrowana. Od wszystkie osby, które znalazły się na liście poselskiej mogą już rozpoczynać kampanię wyborczą – mówi Wojciech Skurkiewicz z PiS. Jedynką na liście PiS do Sejmu jest Marek Suski, obecny poseł tej partii. Z drugiego miejsca kandyduje Wojciech Skurkiewicz, obecnie senator, trójka to Andrzej Kosztowniak. Na liście są także m.in. Anna Kwiecień i Jan Rejczak. Swoją listę zgłosił do rejestracji także Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15. Jedynką na tej liście jest Robert Mordak. PSL listy rejestruje w sobotę, a w poniedziałek – Nowoczesna. W przyszłym tygodniu do biura wyborczego wybiera się także Zjednoczona Lewica oraz KorWin.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Alkohol i brawura. Dramat nad zalewem na Borkach

  25-letni mężczyzna utonął w czwartek w zalewie na Borkach. To niestety kolejna ofiara braku ostrożności i spożywania alkoholu nad wodą. Od początku kwietnia utonęło w województwie Mazowieckim już 14 osób

 • Strażacy ćwiczą na lodzie

  Strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego ćwiczyli na zalewie na Borkach ratowanie osoby, pod którą załamał się lód.

 • Młynarz świadomości

  W Domu Kultury Borki można obejrzeć wystawę prac Marka Maja. Obrazy przedstawiają surrealistyczne wizje artysty. Symboliczne znaczenie mają tajemnicze wiatraki.

 • Bo ferie mają być bezpieczne. Pokazy na Borkach

  Nad zalewem na Borkach policja, straż pożarna i strażnicy miejscy mówili między innymi o zagrożeniach z jakimi dzieci i młodzież mogą spotkać się w czasie zimowego wypoczynku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej