Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Budują w dobrym tempie?

środa, 24 styczeń 2018 17:59 Autor 

Część powstającej przy ulicy Struga hali widowiskowo sportowej jest już oszklona. Zainstalowany został także dach. Większe wrażenie prace robią w środku. Trwa wyposażenie pierwszych pomieszczeń technicznych.

 

Z zewnątrz Radomskie Centrum Sportu prezentuje się coraz bardziej okazale, ale wnętrze nowej hali też robi wrażenie. Część hali jest już oszklona. Obiekt został także zadaszony. Trwa usztywnianie konstrukcji dachu. Jak mówi Grzegorz Janduła, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tempo prac przyśpieszyło. - Myślę, że na hali to jest już jakieś 50%. W środku mamy już ustawiane belki pod trybuny. Mamy także zrobione już wszystkie centrale wentylacyjne, montujemy skraplacze, układamy w łączniku płytki na poziomie minus jeden. Idzie do przodu – mówi Grzegorz Janduła.

Na kontynuowanie prac, a nawet ich przyśpieszenie pozwala łaskawa dla wykonawców pogoda. - Możemy wykonywać prace betoniarskie. Praca wre, a łącznik idzie w górę. Pogoda nam sprzyja – mówi Grzegorz Janduła.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Stan pracy przy hali na ul. Struga

  Budowa Radomskiego Centrum Sportowego wkracza w kolejną fazę. Rozpoczął się montaż elementów dachu w hali widowiskowej przy ulicy Struga.

 • Będzie nowa hala. Przetarg ogłoszony

  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 będzie miała nowoczesną, pełnowymiarową salę gimnastyczną. Urząd Miejski ogłosił przetarg na jej budowę. Obiekt ma służyć mieszkańcom całej dzielnicy.

 • Trwają przygotowania do zadaszenia nowej hali

  Do końca roku wykonawcy hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Struga mają wybudować zadaszenia hali i łącznika. Zadaszenie jest konieczne żeby zimą można było wykonywać prace wewnątrz obiektu.

 • PSP 15 będzie miała nowa halę sportową

  Jeszcze w tym roku radomski magistrat ogłosi przetarg na budowę hali sportowej dla PSP nr 15 przy ulicy Kieleckiej. Nowa hala jest potrzebna. Uczniowie szkoły ćwiczą w budynku, który powstał jeszcze przed wojną.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej