Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

Otwarcie ofert na budowę trasy N-S później

środa, 10 styczeń 2018 16:27 Autor 

Dopiero 23 stycznia MZDiK otworzy oferty w przetargu na wykonawcę I odcinka trasy N-S. Termin otwarcia ofert został przesunięty ze względu na dużą ilość zapytań ze strony zainteresowanych firm.

 

Pierwotnie oferty miały zostać otwarte 16 stycznia. Ale Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji został zmuszony do przesunięcia tego terminu. - Wpłynęły 54 zapytania od potencjalnych wykonawców zainteresowanych przetargiem na budowę trasy N-S. W związku z licznymi zapytaniami, jak również z modyfikacją Programu Funkcjonalno-Użytkowego musieliśmy wydłużyć termin otwarcia ofert – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia.
Nazwę firmy, która wybuduje I odcinek trasy N-S poznamy po 23 stycznia, bo wtedy właśnie otwarte zostaną oferty. Przetarg na wyłonienie wykonawcy został ogłoszony 30 listopada. Ze względu na wielkość kwoty przetargu, koniecznym stało się wdrożenie procedury unijnej. Budowa I odcinka trasy N-S ma się zakończyć w grudniu 2018 roku. Koniec budowy II etapu zaplanowano na rok 2019, a III - ostatni etap ma się zakończyć w 2020 roku.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Umowa na trase N-S, podpisana

  Dyrektor MZDiK w Radomiu i przedstawiciele firmy Inżynieria Rzeszów podpisali umowę na budowę I odcinka trasy N-S. Konsorcjum firm Inżynieria Rzeszów i Budromost Starachowice, wygrało przetarg ogłoszony przez MZDiK. Budowa I odcinka trasy N-S ma się rozpocząć na początku czerwca.

 • Budowa trasy N-S z dodatkowym finansowaniem

  Ponad 11 milionów złotych dofinansowania otrzyma z budżetu państwa MZDiK na budowę I odcinka trasy N-S. Pieniądze pochodzą z subwencji drogowej. Wniosek o dotację MZDiK złożył w lutym tego roku.

 • Rusza budowa I odcinka trasy N-S

  Konsorcjum firm Inżynieria Rzeszów i Budromost Starachowice wybuduje I odcinek trasy N-S. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji rozstrzygnął przetarg na tę inwestycję. Prace mają ruszyć na przełomie maja i czerwca.

 • Ponownie za drogo

  Dwie oferty wpłynęły na drugi przetarg dotyczący budowy pierwszego odcinka trasy N-S. Obie oferty są droższe o kilkanaście milionów złotych od zaplanowanych kosztów budowy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej