Dzisiaj jest: 9 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Nowy żłobek w Radomiu

piątek, 25 sierpień 2017 14:46 Autor 

Od nowego roku w Radomiu ruszy nowy żłobek. Placówkę uruchamia „Słoneczna kraina”. W żłobku przy ul. Sportowej będzie 20 miejsc dla dzieci.

 

„Słoneczna kraina” uruchamia kolejne placówki dla najmłodszych. Tym razem będą to żłobki. Jeden zostanie otwarty w stolicy. Drugi – w Radomiu. - Niebawem „Słoneczna kraina” powiększy się o kolejny żłobek w Warszawie, oraz żłobek w Radomiu przy ul. Sportowej 5, który uruchomimy od 1 stycznia 2018 roku – informuje Danuta Kwaśnik, właścicielka „Słonecznej krainy”.

Zatem od 1 stycznia 2018 roku w Radomiu przybędzie miejsc dla najmłodszych. „Słoneczna kraina” będzie mogła przyjąć 20 dzieci do trzeciego roku życia. Z uwagi na to, że żłobek otrzymał dofinansowane unijne, pobyt dzieci będzie bezpłatny do 31 grudnia 2019 roku. Jedyna, przewidziana opłata to koszt wyżywienia. Żłobek będzie czynny w godzinach od 7.00 do 17.00.
Na początku grudnia ma się odbyć spotkanie dla zainteresowanych rodziców, dotyczące rekrutacji. Wówczas przyjmowane będą także dokumenty. Informacje na temat nowego żłobka będą dostępne na stronie internetowej „Słonecznej krainy”, jak również w siedzibie placówki.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Unijne dofinansowanie dla filii żłobka

  Ponad jeden milion 200 tysięcy złotych unijnego dofinansowania otrzyma miasto na wyposażenie filii żłobka, która powstaje przy ulicy Michałowskiej. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie żłobka oraz adaptację pomieszczeń.

 • Radomska firma wybuduje żłobek

   

  Radomska firma Rosa-Bud wygrała przetarg na budowę żłobka na ul. Michałowskiej. Prace ruszą wiosną.

 • 10 firm chce budować filię żłobka w Radomiu

   

  Oferty na budowę filii żłobka „Radomirek” przy ul. Michałowskiej nadesłały firmy z całej Polski. W nowej placówce znajdzie się 50 miejsc dla dzieci.

 • W Radomiu powstanie nowa filia żłobka

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na budowę filii żłobka „Radomirek” przy ul. Michałowskiej. Żłobek – według planów – zacznie funkcjonować w czerwcu 2018 roku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej